free web page creator

Προηγούμενες Διοικήσεις

Η Τράπεζα τιμά την ιστορία της.

1η Διοίκηση (Πιστωτικού Συνεταιρισμού)
20/10/1995 - 23/07/1996

Πρόεδρος:        ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραμματέας:     ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ταμίας:              ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
Μέλος:               ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η Διοίκηση
24/07/1996 - 28/06/1999

Πρόεδρος:                   ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' Αντιπρόεδρος:       ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Αντιπρόεδρος:       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραμματέας:               ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ταμίας:                        ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΑΣ
Αναπλ. Γραμματέας: ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Αναπλ. Ταμίας:          ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Μέλος:                        ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος:                        ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3η Διοίκηση
29/06/1999 - 18/04/2002

Πρόεδρος:                   ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' Αντιπρόεδρος:        ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
Β' Αντιπρόεδρος:        ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραμματέας:                ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Αναπλ. Γραμματέας:  ΔΕΛΗΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Ταμίας:                         ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αναπλ. Ταμίας:            ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος:                          ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλος:                          ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4η Διοίκηση
19/04/2002 - 18/07/2005

Πρόεδρος:              ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' Αντιπρόεδρος:  ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
Β' Αντιπρόεδρος:  ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματέας:          ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Ταμίας:                   ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλος:                    ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλος:                    ΚΟΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Μέλος:                    ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος:                    ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5η Διοίκηση
19/07/2005 - 12/05/2009

Πρόεδρος:              ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
Α' Αντιπρόεδρος:  ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' Αντιπρόεδρος:  ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
                                 (αντικ. από ΚΟΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραμματέας:          ΤΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
Ταμίας:                    ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος:                     ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος:                     ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλος:                     ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Μέλος:                     ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
                                  (αντικ. από ΜΑΛΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

6η Διοίκηση
13/05/2009 - 22/05/2013

Πρόεδρος:              ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' Αντιπρόεδρος:  ΤΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
Β' Αντιπρόεδρος:  ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματέας:          ΜΕΣΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΓΗΣ
Ταμίας:                   ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλος:                    ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μέλος:                    ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλος:                    ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Μέλος:                    ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 

7η Διοίκηση
23/05/2013 - 17/05/2017

Πρόεδρος:              ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' Αντιπρόεδρος:  ΤΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
Β' Αντιπρόεδρος:   ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
Γραμματέας:           ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ταμίας:                    ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Μέλος:                     ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Μέλος:                     ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Μέλος:                     ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλος:                     ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
                                  (αντικ. από ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓ.)